Jar v sviežich farbách

hangers-569364_1280Móda túto jar siahla po sviežich farbách a tohto trendu sa bez zaváhania chytili i módny tvorcovia. Do karát to hrá hlavne móde pre mladých ako Vans, Tom Tailor, či Alcott. Každý si vzal novú výzvu v podobe minimalizmu k srdcu sebe vlastným spôsobom. Ak ste milovníčkou modrej, túto jar si prídete na svoje, no ani nemusíte sa báť ani osvieženia v podobe žltej, želenej, či ružovej.

Vans stavil na jednoduché strihy a snahu udržať sa na mladistvej vlne prináša do svojho portfólia ružovú okorenenú červenými jahodami. Ak je to pre vás príliš, drží sa i ďalšieho trendu, ktorým by mali byť veľké biele plochy. Samozrejme, rebelsky ich aspoň z časti naruší nápismi. Inak sa u tejto značky nič prevratné neudialo a v novej sezóne stále môžeme siahnuť po klasických tričkách a topoch, ktoré nesú známky ležérnosti a minimalistickosti.

Tom Tailor miluje modrú, bielu a Lisabon. Práve toto mesto malo inšpirovať jeho najnovšou kolekciu. Nečakajte žiadne výstredné vzory, všetko je ladené do čistých, jednoduchých línií, ktoré sú ako stvorené na voľný čas. Klasické topy a tielka sú ozvláštnené čipkou na spodnej časti a tým sa celá výstrednosť končí.

Alcott ponechal striedmosť vo farbách a strihoch topom a tielkam, no pri tričkách sa rozhodol porušiť všetky zásady a uletel do sveta fantázie. Ponechal si klasickú čiernu a vsadil na farebné motívy, pokrývajúce celú, či aspoň značnú časť tričiek.

Zhrnuté a podčiarknuté, máte si z čoho vyberať. Kým pri topoch vládne striedmosť a ba priam až nudná klasika, tričká vám dajú krídla. Romantická modrá, či hravá ružová, zdá sa, že všetko svetlé je opäť v móde. Zabudnite po zime na tmavé farby a rozžiarte sa. Aj keď ešte nie je dostatočne teplo a krátke rukávy sa zdajú zbytočné, tričko nikdy neprestane byť módne, aj keď ho schováte pod teplú mikinu. A pretože je dobre byť pripravená, tu je zoznam farieb, ktoré by mali práve to vaše túto jar zdobiť: Ide o Rose Quartz a Serenity. Prvá už z názvu naznačuje, že ide o pudrový odtieň ružovej farby. Druhá je zase nežným pastelovým odtieňom modrej.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *